Mirc indir Mirc Arsivi.

Mirc nedir ? Neden mirc kullanmalısınız ?

Mirc , başka kullanıcı ve kullanıcılarla özel yada genel olarak yazışabileceğiniz client/server yani kullanıcı/sunucu bazlı çalışan IRC platformuna bağlanmanızı sağlayan chat yazılımıdır.Mirc Khaled Mardam tarafından yazılmış ve irc üzerinde kullanabilecek programlar arasında en fazla rağbet göreni ve popüler olanıdır.Mirc'i bu kadar sevilmesinin ve kullanılmasının sebebi açık kaynak kodlu olması , hızlı olması ve kişiselleştirilebilir irc komutlarının kullanımını basitleştirmesidir.

YazAlemi mirc scripti sitemiz üzerinde kullanabileceğiniz , sitemize göre özelleştirilmiş ve bir çok özelliği barındıran hem kullanıcılar hemde adminler için dizayn edilmiş bir mirc programı türevidir.Dilediğinizde alt+r yaparak mirc scripti kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Diğer bir çok sohbet yazılımına göre aynalive oper script'i basit menüleri ve spam paneli ile bir çok yöneticinin vazgeçilmeyen irc programı haline gelmiştir.Aynalive script'i mircarsivi.wordpress.com adresinden yada yazalemi.com üzerinden yükleyip rahat ve hızlı bir şekilde serverımıza bağlanabilirsiniz.

Sohbet programı

yazalemi.com mirc scriptini indirin.Rar'dan çıkarıp masa üstüne atın yada mirc.exe'yi çalıştırıp hızlı bir şekilde yükleyip güvenli bağlantı sağlayabilirsiniz.

Ziyaretçilerimizden gelecek geri bildirimleri önemsediğimizi hatırlatarak, kendimizi daha ileriye taşıyabilmemiz için önerilerinizi dinlemekten memnuniyet duyacağımızı da belirtmek isteriz.

Google Play App Store Türkçe mIRC

Program veya uygulama aracılığı ile bağlanmak için platformunuza uygun olan seçeneği indirip, giriş yapabilirsiniz.

YazAlemi Sohbet ~ yeni nesil Chat topluluğu