e
sv

En Güzel Mutfak Fayans Fikirleri Ve Örnekleri 

1501 Okunma — 28 Şubat 2022 18:57
Çeşitli tasarımlara sahip olan mutfak fayans modelleri her dekorasyon tarzı ile uyum sağlayabilecek ürün çeşitliliğine de sahiptir. 2022 Mutfak Tezgah Arası Fayans Modelleri.
avatar

yaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En Güzel Mutfak Fayansı modelleri ile sizler de mutfağınızı daha modern bir şekilde dekore edebilirsiniz. Mutfak fayansları hem hijyenik bir kullanım sunar hem de mutfak dekorasyonunuzun en önemli parçalarından biridir. Bunun için de mutfak fayans çeşitleri arasından seçiminizi yaparken her zaman kaliteli ve kolay temizlenebilme özelliğine sahip olan ürünleri tercih etmelisiniz. Dilerseniz duvarlarda dilerseniz zeminde veya tezgah arası olarak beğendiğiniz fayans modelini mutfak için kullanabilirsiniz.

Mutfak fayans modelleri 2022

Özellikle tezgah ile mutfak dolapları arasında kalan yer için fayans kullanılması oldukça önemlidir. Bunun için sizler de hem dolaplarınız hem de mutfak dekorasyonunuz ile uyum sağlayacak en güzel mutfak fayansı arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Mutfak Duvar Fayans Modelleri

Mutfak duvar fayans modelleri arasından seçiminizi yaparken pek çok farklı noktaya da dikkat etmenizde yarar olacaktır. Suya dayanıklılığı, kolay temizlenebilme özelliği ve uzun süreli kullanım gibi tüm noktalara dikkat etmenizde yarar olacaktır. Mutfak duvar fayans modelleri son dönemlerde renk ve model seçimi olarak sizlere birbirinden farklı alternatifleri de sunabilmektedir. Özellikle desenli ve büyük boyutlu fayansları mutfak dekorasyonu içerisinde sıkça görebilmekteyiz.

Mutfak duvar fayans seçimlerinizde büyük boyutlu ürünler sizlere pek çok açıdan da avantaj sunabilmektedir. En güzel mutfak fayansı içerisinde daha lüks görünümlü seramik ve porselen karo ürünleri de sıklıkla görebilirsiniz. Özellikle cam fayanslar ve mozaik desenli ürünler modern mutfak dekorasyonu içerisinde kesinlikle değerlendirilmesi gereken fayans örnekleri arasında yer almaktadır.

Mutfak tezgah arası fayans modelleri

Kabartmalı Fayans Modelleri

Kabartmalı fayans modelleri özellikle mat ve parlak seçenekleri ile her mutfak dekorasyonu için farklı bir alternatif sunabilmektedir. Özellikle kabartmalı fayans modelleri içerisinden seçim yaparken boyut olarak orta veya küçük boyutlardaki fayansları tercih etmeniz tavsiye edilir. Bu sayede daha soft ve daha zarif bir geçiş elde edebilirsiniz. Kabartmalı fayanslar ayrıca birbirinden farklı renk ve desen çeşitliliğine de sahiptir. Dolaplarınız ile uyum sağlayacak tonlarda kabartmalı fayans modellerini tercih ederek mutfağınızı kusuruz bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Tezgah Arası Fayans Modelleri

Tezgah arası fayans modelleri artık daha modern tasarımları ile evlerdeki yerini alıyor. Özellikle okyanus temalı veya 3 boyutlu fayans modelleri son dönemlerde en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır. Ancak tezgah arası fayans modelini canlı ve oldukça renkli tercih edecekseniz dolaplarınızın daha sade bir renkte olmasına da dikkat etmelisiniz.

Biraz daha sade ve retro bir mutfak dekorasyonu yapmak için tezgah arası fayans seçimlerinizde vintage tasarımlı modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle baklava dilimli küçük boyutlu fayans modelleri retro havasını oluşturmak için en ideal seçimlerden biri olacaktır. Yine beşgen motifli fayanslar da vintage mutfak tasarımında sıklıkla kullanılmaktadır.

Mutfak Fayans Modelleri Ve Fiyatları

Mutfak fayans modelleri ve fiyatları tercih edeceğiniz markaya ve ürünün özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Fayans seçimlerinizde ekonomik seçimler yapmadan önce uzun süreli ve kaliteli kullanım sunan ürünleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Eğer mutfağınızda küçük ancak etkili bir değişim yapmak istiyorsanız sizler de tezgah arası fayans modelleri ile bunu başarabilirsiniz. Sadece tezgah arası için değil zemin ve duvar için de tercih edebileceğiniz birbirinden gösterişli ve modern tasarımlı fayans modelini bulabilirsiniz.

Çeşitli tasarımlara sahip olan mutfak fayans modelleri her dekorasyon tarzı ile uyum sağlayabilecek ürün çeşitliliğine de sahiptir.

2022 Mutfak Tezgah Arası Fayans Modelleri

Mutfak tezgah arası fayanslar

2022 mutfak tezgah arası fayans modelleri modern yaşam alanları oluşturabilmek için sizlere birbirinden farklı alternatifleri sunmaktadır. Her bütçeye ve her dekorasyon stili ile uyum sağlayacak bir fayans modelini bulabilirsiniz. Dilerseniz üç boyutlu ve desenli, dilerseniz de retro ve klasik fayans modelleri ile artık hayal ettiğiniz mutfağa kavuşabilirsiniz.

Mutfak tezgah arası fayans modelleri seçimlerinizde her zaman hijyeninizi ön planda tutmanızda yarar olacaktır. Yağ veya yemek lekelerine karşı kolaylıkla silinerek temizlenebilmesine dikkat etmelisiniz. Ayrıca mutfakta kullandığınız temizlik ürünlerine karşı da dayanıklı olması gerekmektedir. Aşınmayan ve desenleri su ile zaman içerisinde kaybolmayan fayanslar her zaman daha konforlu bir kullanım sunacaktır.

En güzel mutfak fayansı modelleri arasından sizler de seçiminizi yaparak bütçenizi sarsmadan beğendiğiniz mutfak dekorasyonunu hazırlayabilirsiniz.