e
sv

Kanarya Adaları Gezisi

37 Okunma — 23 Ağustos 2022 16:46
avatar

yaz

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanarya Adaları’ndaki en büyük kum tepeleri Fuerteventura’da! 😍🏜

Corralejo Tabiat Parkı, Fuerteventura adasının çöl güzelliğinin tadını çıkarmak için ideal bir yerdir. 2.5 x 10,5 kilometre ölçülerinde ve adanın kuzeydoğusunda yer alan bu kıyı şeridi, birbiriyle uyumlu zıt iki sektöre sahiptir.

Kanarya Adaları

Kuzeyde, Corralejo’nun büyük turizm merkezinin yanında, Kanarya Adaları’ndaki en büyük kumul alanı, Atlantik Okyanusu’nun turkuaz sularıyla yıkanmış devasa bir beyaz kum alanı var. Güney sektörü tam tersi: volkanik, hardal ve kırmızı renklerle, kaba ve dramatik şekillerle.

Corralejo Tabiat Parkı’nda Ne Yapılır? 🏝

Kanarya Adaları Gezisi

Başkent Puerto del Rosario’yu Corralejo kasabasına bağlayan FV-1 yolu buradan geçiyor, ancak araba ile gidiyorsanız, bir otoparkta bırakın ve parka yürüyerek girin.

Corralejo plajlarının keyfini çıkarmak için bir havlu, su ve güneş koruması getirmek gereklidir; çıplaklar ve papağan değilseniz isteğe bağlı olarak bir mayo.

Kanarya Adaları nerede

Volkanik manzarayı içinize çekmek için Montaña Roja yanardağının 300 metresine tırmanmak için botlar ve denize bakan Lanzarote ve La Graciosa adalarını fotoğraflamak için bir kamera gerekiyor.

Şaşırtıcı değil mi? İçeriği beğendiyseniz, yorumunuzu bırakın! Bunun gibi daha harika yerler için ve bizi takip etmeyi unutmayın!

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ