e
sv

Sıra Dışı İç Çamaşırları Modelleri

291 Okunma — 20 Nisan 2022 22:24
avatar

yaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sıra Dışı İç Çamaşırları Feylingerie’de

İç çamaşırı noktasında kadınlara yönelik en iyi alternatif olan FeyLingerie markası 1992 yılında iki genç kadının girişimi ile başlamıştır.

Sıra dışı iç çamaşırları FeyLingerie’de popüler olan pek çok iç çamaşırı modeli bulunmaktadır. Bunlar gizemli ve oldukça güzel olan iç çamaşırlarıdır. Bu marka ile iç çamaşırlarına popüler olan dişilik anlayışına farklı bir bakış açısı kazandırıldı. 

Feylingerie

Feylingerie Markası Kime Ait?

FeyLingerie markası kime ait? Markanın kurucuları Buse Topsakal ve Hazal Zeynep Altunal yurtdışında eğitim almış olan iki başarılı iş kadınıdır. Bu iç çamaşırı markası girişimi ile bu kadınların isteği var olan kadın enerjisini keşfetmekle ilgili bir ideal üzere doğmuştur. Zarif ve özgün tasarımları olan markanın model tasarımları bu iki kadın tarafından tasarlanıyor. “Fey”; sıradışı, alışılmadık, geleneksel olmayan anlamlarına gelmektedir. Hazırlanan modellerin üretimi ülkemizde de yapılıyor. Bu ürünler kadının tüm yanlarını içeren 4 farklı çiçekten esinlenerek üretildi.

4 Çiçekten Esinlenilen Tasarımlar 

Siyah zambak, siyah orkide, beyaz nilüfer ve vahşi mor papatya bu 4 farklı ve orijinal sayılabilecek gizemli çiçeklerlistesinde yer almaktadır. Bu çiçeklerden esinlenen marka üretimindeki farklılıklar ile dikkat çekmekte ve hedefleri arasında da kadınlığı temsil eden ürünler yapmak vardır. Bu çiçekler; gizemli olmaları, üretimdeki farklılıkları ve güzel görüntüleri ile marka için önem taşımakta ve kullanılmaktadır. Bu çiçek modelleri modellerde genellikle yansıtılıyor. 

Feylingerie iç çamaşır

İç Çamaşırı Uyku Kalitesini Etkiler Mi?

İç çamaşırınızın kalitesinin uyku kalitenizi de etkileyebilecek düzeyde önemli olduğunu biliyor muydunuz? Eğer iyi uyku kalitesi elde etmek istiyorsanız iç çamaşırınızı daha konforlu seçebilirsiniz. Kullanım amacınıza uygun olarak seçeceğiniz iç çamaşırlarını günlük kullanım tercih edecekseniz ona göre ayırt etmelisiniz. İç çamaşırı seçerken konforlu ve rahat olmasını istiyorsanız kesinlikle pamuklu olan iç çamaşırlarını tercih etmeli ve onları almalısınız. Renk ve desen gibi faktörler ise en son bakacağınız şey olmalıdır. Güzel desen ve modeller de elbette sizi iyi hissettirecektir. Hem kumaş olarak kaliteli hem de güzel desenli ürünler tercih edebilirsiniz. İç çamaşırı kullanımında önceliğiniz sizin isteğinizdir.