e
sv

DJI MINI S PRO DRONE

211 Okunma — 16 Mayıs 2022 20:17
DJI MINI S PRO DRONE HAKKINDA BİLGİLER
avatar

yaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün


DJI MINI S PRO DRONE HAKINDA BİLGİLER

Mini boyutlu, mega yetenekli DJI Mini 3 Pro, taşınabilir olduğu kadar güçlüdür.

DJI MINI S PRO DRONE

249 g’dan daha hafif ve yükseltilmiş güvenlik özellikleriyle, yalnızca düzenleme dostu olmakla kalmaz, aynı zamanda serisinin en güvenlisidir.
[1] 1/1.3 inç sensör ve üst düzey özelliklerle Mini uçmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlıyor.
249 gr’dan az [1]

Üç Yönlü Engel Algılama

4K HDR Video

Genişletilmiş Pil Ömrü [2]

Gerçek Dikey Çekim

FocusTrack
Mini 3 Pro, her uçuştan daha fazlasını elde etmek için optimize edilmiş tamamen yeni bir görünüme sahiptir.

DJI MINI DRONE

Daha büyük pervaneler, aerodinamik gövde eğimi ve güçlü bir engel algılama sistemi ile aerodinamik tasarım, uçuş süresini ve güvenliği artırır.

Yeniden tasarlanan gimbal, düşük açılı çekimler ve Gerçek Dikey Çekim için daha geniş bir dönüş aralığı sunarak sonsuz yaratıcı fırsatlara olanak tanır. Bu yüz gerdirmenin her yönü, Mini’yi daha önce hiç görülmemiş yüksekliklere çıkarmak için dikkatlice düşünülmüştür. Yukarı Katla ve Git
Hareket halindeki içerik oluşturucular için sorunsuz kullanım çok önemlidir. 249 g’dan daha hafif olan DJİ Mini 3 Pro, çoğu ülke ve bölgede kayıt gerektirmez.

[1] Katlanabilir ve kompakt tasarım, bir sonraki yürüyüşünüzde, plaj gününüzde veya doğaçlama hafta sonu gezinizde yanınızda taşımayı da kolaylaştırır. İlham geldiğinde nefes kesici görüntüler yakalamaya hazır olun.

DJI

Havada Kalma Süresi
34 dakikaya kadar uzayan uçuş süresiyle çevrenizi daha fazla yakalayın ve keşfedin. DJI Mini 3 Pro’nun Akıllı Uçuş Bataryası ultra hafiftir ve hava fotoğrafçılığı ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli güce sahiptir.

DJI PRO

Her uçuşun sınırlarını zorlamayı seven biriyseniz, sizi de koruduk. Intelligent Flight Battery Plus’a yükseltin ve 47 dakikaya kadar kaygısız keşfin keyfini çıkarın.

Gece Uçmak
Günübirlik bir geziye çıkarken ışığın ve gölgelerin inceliklerini yakalayın.
Akşam çökerken netlik ve daha az gürültü ile çekim yapın.
Anın tadını çıkarın, yaratıcı sürecinize sadık kalın ve dünyanızı yakalamak için Mini 3 Pro’ya güvenin.

Profesyonel
Ve biz bunu demek istiyoruz
DJI Mini 3 Pro, çok çeşitli aydınlatma koşullarında olağanüstüdür, böylece her zaman yaratmaya hazır olabilirsiniz. 1/1.3 inç CMOS sensör, çift yerel ISO özelliğine sahiptir ve HDR çekimlerinin doğrudan çıkışını destekler. [3] Vurgularda ve gölgelerde daha fazla ayrıntıyı ortaya çıkarmak için her görüntü daha yüksek bir dinamik aralıkla zenginleştirilmiştir.

Daha büyük 2,4μm piksel ve f/1,7 açıklık oranıyla olağanüstü hava fotoğrafçılığı standartlarının keyfini çıkarın. Kullanılabilir daha fazla ışıkla, düşük ışıklı sahnelerde bile görüntüleriniz gerçeğe yakın görünür.
Hava Fotoğrafçılığı

Etkileyici 4K HDR video[3] ve 48MP RAW fotoğraflarla içeriğinizi bir üst düzeye taşıyın. Yakınlaştırırken bile her görüntünün zengin netliğine hayret edin. Veya dramatik 1080p/120fps ağır çekim video ile dünya telaşlı hale gelirken işleri yavaşlatın.