e
sv

instagram Hikayeleri için En İyi 5 Uygulama

445 Okunma — 13 Mayıs 2022 09:01
avatar

yaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En iyi popüler story instagram uygulamaları.

Uygulamanın en başından beri Instagram bağımlısıyım. Yıllar boyunca birçok yeni özellik getirdiler ama Instagram hikayeleri muhtemelen benim favorim. Bu, başkalarıyla iletişim kurmanın çok iyi bir yoludur ve takipçilerinize, akışınızda yalnızca mükemmel fotoğrafları görmeleri yerine, hayatınızın perde arkasını görmelerini sağlayabilirsiniz.

Genel olarak, sürekli değişen algoritmalardan bağımsız olarak kitlenizle etkileşim kurmanın ve görünürlüğü korumanın harika bir yoludur!

İşte Insta Stories’de kullandığım en sevdiğim 5 uygulama…

[ 1 ] Hype Type

Hype Type

Hype Type, muhtemelen Instagram Stories’deki en popüler uygulamalardan biridir, tanıdığım hemen hemen herkes bunu kullanıyor! Hype Type, fotoğraflarınıza ve videolarınıza animasyonlu metin eklemenize olanak tanıyan, kullanımı gerçekten kolay bir uygulamadır. Çeşitli geçişler ve renkler arasından seçim yapabilir ve ayrıca müzik ekleyebilirsiniz. İnstagram hikayelerimi zahmetsizce renklendirmek kesinlikle en sevdiğim uygulamalardan biri.

[ 2 ] Typic.

Typic


Typic, içinizdeki grafik tasarımcının ortaya çıkıp oynamasını sağlar. Fotoğraflarımın üzerine sevimli karalamalar ve görseller eklemek istediğimde başvuracağım uygulama bu. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda farklı yazı tipi ve filtre olduğundan, fotoğraflarınıza renk katmak ve bir şeyler yazmak için de oldukça iyidir.

[ 3 ] Canva.

Canva

Parmaklarınızın ucunda bir sürü şablona sahip olmak isteyen herkes için iyi olan çok popüler bir çevrimiçi tasarım aracıdır. Şablonları kendi fotoğraflarınız ve metninizle kolayca özelleştirebilirsiniz. Ayrıca farklı platformlar (Instagram hikaye/Twitter/Facebook/blog) arasından seçim yapabilirsiniz ve düzenleri buna göre değişir. Bazıları ücretli ama çoğu ücretsiz ve gerçekten iyi bir seçenek var. Hareket halindeyken kullandığım bir Canva uygulaması var, ancak en iyi şekilde resimleri sürükleyip bırakırken, yazı tipleri, şekiller ve metin kutuları eklerken web sitesini tercih ediyorum.

[ 4 ] Adobe Spark Post.

Adobe Spark Post.


Bu, oynadığım en yeni uygulama. Uygulamalar yeniden üretilebilseydi, bu Hype Type ve Canva‘nın aşk çocuğu olurdu. Farklı platformlar için farklı şablonlar seçebilir, efektler ekleyebilir, farklı renk paletlerinden seçim yapabilir ve farklı geçişlerle animasyonlu metinler ve görüntüler ekleyebilirsiniz.

[ 5 ] Splice

Splice


Splice, video için kullandığım tek uygulamalardan biri. Klipleri kırpabilir, klipler arasındaki geçişlerle oynayabilir, efektler ekleyebilir ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz (veya iTunes’unuzdan kendi müziğinizi ekleyebilirsiniz) kapsamlı bir ses kitaplığından seçim yapabilirsiniz. iPhone’unuzda profesyonel görünümlü videolar!

 • 3 iPhone modeli iOS 16 alamayacak 
  1 sene önce

  […] aktardığı habere göre; Apple, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerini 25 Eylül 2015 tarihinde piyasaya sürdü. 21 Mart 2016’da ise şirket, […]

  yorum beğen